Image

Numaranızı Bırakın

Sizi Arayalım


Off Grid Battery System

Off Grid Akülü Sistem

Şebekeden bağımsız sistemler (Off grid sistemler) dağ evi, bağ evi, yayla evleri, çiftlikler, karavanlar, yat ve teknelerde tercih edilen en yaygın güneş enerjisi sistemleridir. Güneşten alınan enerji gündüz direk tüketilirken aynı zamanda aküleri doldurur. Güneş battığında elektrik ihtiyacı akülerden karşılanır. Şebeke ile hiç bir bağlantınız bulunmaz. Elektriğinizi tamamen güneşten elde edersiniz. OFF Grid sistemlerde sistemin uzun ömürlü olması için sistem tasarımı ve akü kapasiteleri hesapları çok önemlidir. Kullanılacak JEL aküler iyi bir tasarımla 5 yıla kadar dayanabilmektedir. LITYUM bataryalar ise daha uzun ömürlü olabilmektedir. Akü tipi kurulum yapılacak yerdeki tüketimlere göre belirlenir. Jel aküler Lamba, TV , Buzdolabı gibi ürünlerin çalıştırılması için maliyet bakımından idealdir. Klima, Fırın gibi cihazlar kulanılacaksa sistem ömrü için LITYUM bataryalar tercih edilir. Tüm bunların hesaplamarı konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılır, sizin için en iyi sistemi planlar ve uygular.

Amortisman

Amortisman

Elektrik dağıtım şirketlerine bağlı olmadan Güneşten aldığınız elektriğin geri dönüşüm süreleri kısadır. Sisteme verdiğiniz parayı kısa zamanda amorti edersiniz.

Destek

Destek

Kurulum sonrası panallerimiz ve kullandığımız tüm ürünler garantilidir. Bölgenizde bulunan bayilerimiz ya da merkez ofisimiz teknik desteğe devam eder.