Image

Numaranızı Bırakın

Sizi Arayalım


Tarımsal sulama Güneş enerji sistemleri

Tarımsal Sulama Sistemleri

Şebekeden uzak tarımsal arazilerin elektrik ihtiyacını karşılamak için en iyi çözüm Güneş enerjisi sistemidir. Kuyularda bulunan su pompaların gücüne ve kuyu derinliklerine, taşıma borularının çaplarına, kot farklarına, suyun taşınacağı mesafeye, şehre göre sistemde kullanılacak bileşenler hesaplanır. Güneş doğduğu an , güneş batana kadar sulama yapılabilir.Tarımsal sulama sayacı bulunan çiftçilerimiz ayrıca On Grid sistemde kurabilir. Şebekeden elektriği kullanmaya devam ederler.Güneşten Ürettikleri elektriği mahsup edebilirler. Trend Enerji anahtar teslim kurulumunu yaptığı yüzlerce tarımsal sulama projesi ile konusunda tecrübelidir. sizin için en iyi sistemi tasarlar projelendirir ve kurulumunu yapar.

Amortisman

Amortisman

Tarımsal sulama güneş enerji projelerinde sisteme ödenen yarıtım bedeli kısa süre içerisinde kendisini amorti edebilmektedir. Güneş doğduğu an su pompanız çalışmaya başlar. Ayrıca gündüz üretilen elektriği farklı cihazlar çalıştırmak içinde kullanabilirsiniz.

Destek

Destek

Tarımsal sulama için kurulum yaptıranların en büyük problemi kurulum sonrası destektir. Yapılan sözleşme ile Bölgenizde bulunan bayimiz ya da merkez ofisimiz size kurulum sonrası teknik destek vermeye devam eder.