Image

Numaranızı Bırakın

Sizi Arayalım


On Grid Sistem

On Grid Sistemler

Şebeke bağlantılı sistemler (On Grid), üretilen elektriğin akülerde depolanması yerine tüketilmesi prensibine dayalı çalışmaktadır. İki tür sistem kurulabilmektedir. Güneşten üretilen elektrik gündüz kullanılırken, akşam ise şebekeden kullanılır. Diğer kurulum şekli ise Güneşten üretilen elektrik şebekeye verilir. Kullanıcı şebekeden kullanmaya devam eder. Ay sonu verilen elektrik ve kullanılan elektrik mahsup edilir. Fazla çıkan elektrik enerjisinin bedeli kullanıcıya ödenir.Üretilen elektrikten gelir elde edilir. Trend Enerji 123 MegaWatt iş bitirmesi ile konusunda deneyimlidir. Sizin için en iyi sistemi tasarlar projelendirir, kurulumunu yapar.Ev kulllanısından büyük işletmelere kadar Anahtar teslim tüm süreci yönetir.

Amortisman

amortisman

On-Grid sistemler şebekeden gelir elde edebildiği için çok kısa süre içerisinde yatırım tutarını amorti edebilmektedir. Kullanılan Panel ve bileşen kalitesi bu süreyi etkilemektedir.

Destek

Destek

Trend Enerji Birinci sınıf Panel ve bileşenleri kullanmaktadır. Kurulum sonrası Bölgede bulunan bayi ve Merkez ofisimiz, yapılan sözleşme ile teknik destek vermeye devam ederler.